Od zera do…

Tak nazywała się jedna z serii vlogów, które nagrywałem w 2019 roku. Odnoszę się do niej nie bez przypadku. Wtedy dosłownie od zera przygotowywałem się do mojego pierwszego startu w półmaratonie. Dziś natomiast zaczynam moje działania od takiego zera bardziej “symbolicznego”…

Nigdy nie spodziewałbym się, że mój powrót do biegania po podwójnym złamaniu stopy i covidzie będzie miał taki finał. W jednym momencie straciłem moje prywatne konto na facebooku, strony projektów “przemobiega” oraz “sceizkami.pl”. Straciłem również konta na Instagramie, z którymi były połączone.

I może i nie da się już ich odzyskać ale można za to stworzyć coś nowego i po prostu działać dalej. 400metrow.pl to projekt, w którym spotyka się wszystko co związane jest u mnie ze sportem – bieganie, trenowanie siebie i innych, fotografia sportowa i film.

Strona 400metrow.pl jest przede wszystkim wizytówką moich działań. Najaktualniejsze wiadomości znajdziecie w kilku innych miejscach:

https://www.facebook.com/400metrow – oficjalny fanpage na FB, gdzie znajdziecie galerie zdjęć z wydarzeń, które odwiedzam.
https://www.instagram.com/400metrow – oficjalny profil na IG – tu znajdziesz najaktualniejsze wątki z mojej działalności.
https://www.youtube.com/channel/UCzFEoAsSguU3YAnjF2R8xfA – oficjalny kanał na YT, gdzie znajdziesz relacje i niebawem pierwsze filmy tematyczne
https://www.youtube.com/channel/UC_AjNK4l1fd4KNtf86lDJ_A – drugi kanał na YT, gdzie pojawiać się będą luźne filmy związane z moją działalnością.

Zapraszam i do zobaczenia wkrótce.